503 384 159

Firma INTER-COM zapewnia szybki dostęp do Internetu drogą radiową oraz światłowodową.

Internet w Firmie

Szukasz stabilnego i szybkiego internetu dla swojego biznesu? INTER-COM jako wiodący dostawca Internetu radiowego w Częstochowie doskonale rozumie, jak ważne dla Twojej firmy jest niezawodne połączenie z internetem oraz bezpieczeństwo łącza. Poznaj naszą ofertę.

  • Zewnętrzny IP
  • Złącze symetryczne
  • e-faktury
  • Serwis
  • Instalacja w 1 dzień
  • Spawanie światłowodów
  • Sieć firmowa

Dlaczego MY?

Indywidualne warunki umowy

Indywidualnie podejście i elastyczne warunki sprawiają, że każdy klient może liczyć na dopasowanie najkorzystniejszej oferty dla siebie.

Zewnętrzny nr IP

Dzięki zewnętrznemu adresowi IP nasz komputer jest bezpośrednio widziany w Internecie, co za tym idzie można się z takim komputerem połączyć bezpośrednio. Daje to możliwości uruchomienia np. firmowego serwera itp.

Złącze symetryczne

Łącze symetryczne cechuje się tym, że prędkości wysyłania i odbierania danych są sobie równe. Odwrotnie jest w przypadku łącza asymetrycznego – wówczas te dwie wartości są różne.


Serwis

Realizujemy profesjonalny serwis istniejących łącz internetowych radiowych oraz światłowodowych (spawanie światłowodów).

Sieci firmowe

Sieci komputerowe oraz systemy okablowania strukturalnego firmowych sieci realizujemy kompleksowo, co umożliwia obniżenie kosztów instalacji i skrócenie czasu wykonania.

e-faktury

E-faktura jest elektronicznym odpowiednikiem faktury papierowej. Zawiera dokładnie te same dane i ma taką samą wartość prawną, jak tradycyjny dokument w formie papierowej. Dbaj z nami o środowisko naturalne i już teraz przejdź na e-fakturę.

Cennik instalacji

Umowa na 24 miesiące Cena
Warunki ustalane indywidualnie
Umowa na 12 miesięcy Cena
Warunki ustalane indywidualnie
Umowa bezterminowa Cena
Warunki ustalane indywidualnie


Zamów bezpłatnie technika na sprawdzenie warunków przyłącza

Infolinia: 503 384 159