503 384 159

Firma INTER-COM zapewnia szybki dostęp do Internetu drogą radiową oraz światłowodową.

Polityka prywatności


INTER-COM przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności i ochrony danych osobowych.
Dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie w zakresie, w jakim INTER-COM posiada podstawę prawną ich przetwarzania.

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dostosowaliśmy do wymogów RODO obowiązujące w INTER-COM dokumenty regulujące warunki świadczenia usług oraz politykę prywatności, określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych przy korzystaniu z serwisów i aplikacji INTER-COM.


Kto jest administratorem danych osobowych?


Nasza firma jest administratorem Twoich danych osobowych, tym samym odpowiadamy za bezpieczne i właściwe ich wykorzystywanie w świetle nowych przepisów.

Poniżej przedstawiam najważniejsze zagadnienie, które pozwolą Tobie zrozumieć najważniejsze aspekty obowiązujących regulacji w formie pytań i odpowiedzi:Czym jest RODO i jaki jest jego cel?RODO to powszechne rozporządzenie, które od 25 maja 2018 rok będzie obowiązywać na terenie całej Unii Europejskiej. Jest to zbiór regulacji porządkujących ujednolicających zasady przechowywania i wykorzystywania Twoich danych osobowych przez naszą firmę.Skąd mamy Twoje dane i do czego je wykorzystujemy?Otrzymujemy je w momencie w którym podpisujesz z nami umowę na świadczenie usług i wykorzystujemy na potrzeby ich właściwego świadczenia, między innymi do:1. Zawarcia i wykonania umowy by zapewnić poprawne działanie usług (sprawdzania usługi i usuwania awarii)

2. Zakończenia i rozliczenia zakończonych umów.

3. Wystawiania i przechowywania faktur oraz dokumentów księgowych.

4. Odpowiedzi na reklamacje.

5. Zapewnienia bezpieczeństwa sieci zgodnie z przepisami Prawa telekomunikacyjnego.

6. Ustalenia, obrony i dochodzenia roszczeń.

7. Kontaktowania się w sprawie dotyczących nowych ofert i promocji dostępnych w ramach posiadanej umowy.

8. Tworzenia zestawień, analiz, statystyk by jak najlepiej rozwijać nasze usługi i dostosowywać naszą ofertę do zmieniających się potrzeb i preferencji naszych klientów.


Czy firma INTER-COM dostosowała się do nowych regulacji?Tak. Nasza firma w pełni dostosowała się do nowych regulacji, po przez wdrożenie odpowiednich procedur ujednolicających zasady i sposoby w jakich administrujemy Twoimi danymi osobowymi. W odniesieniu do samego ich wykorzystania, od początku naszego istnienia stosowaliśmy procedury zapewniające ich bezpieczeństwo, a co najważniejsze, nie wykorzystywaliśmy ich w innych celach niż tych związanych z świadczeniem Tobie wysokiej jakości usług, i które wymienione są w punkcie powyżej. • Infolinia

  503 384 159
  Pniedziałek - Piątek:

  godz.10:00 - 18:00
 • Biuro czynne:

  Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

  Aleja Pokoju 8/39
  42-200 Częstochowa
 • Poczta

  biuro@inter-com.net.pl